Muchy chłopięce

Muchy chłopięce w ostatnim czasie stają się niezwykle popularnym akcesoriem. Wracają do łask po wielu latach zapomnienia. Coraz częściej muchy zakładane są przez mężczyzn na oficjalne uroczystości.

Muszka, to synonim elegancji i gentelmena. Jest bardziej elegancka niż krawat i bez wątpienia dodaje powagi i klasy. Jej historia sięga jeszcze odległych czasów, kiedy to oficjele zakładali je na najważniejsze uroczystości.

Mucha chłopięca - klasyczna

fot. pixabay.com CC0 – Barbara Alane

Muchy chłopięce, które możemy znaleźć w wielu sklepach internetowych i stacjonarnych, to element garderoby w który możemy wyposażyć naszego małego gentelmena. W ofrtach sklepów bez trudu odnajdziemy muchy eleganckie na specjalne okoliczności jak również te kolorowe do stosowania w codziennym ubiorze. Istnieją muchy klasyczne w jednolitych kolorach, z wzorkami, jak i śmieszne muchy z motywami z bajek, filmów, czy gier. Na święta np. możemy wyposażyć chłopca w muszkę z mikołajem.

Ile kosztują muchy chłopięce?

Muszki dla chłopców należą do stosunkowo niedrogich aksesoriów. Dobrą muchę możemy zakupić już za kilkanaście złotych i bez problemu posłuży przez kilka lat. To sprawia, że mamy z głowy przynajmniej kilkanaście tych bardziej oficjalnych wyjść.

źródła:

https://feeglekids.pl/akcesoria/muchy-chlopiece

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *