Akcesoria komunijne

Wielkimi krokami zbliża się czas Komunii Świętych. Dla dzieci bardzo ważne święto, dla rodziców – stres i często duży problem. Pogoń za modą i najnowszymi trendami sprawia, że chcemy aby nasze dzieci wyglądały jak najlepiej. Wiąże się to jednak z pewnym dodatkowym wydatkiem.

Branża komunijna oferuje wiele standardowych, jak i bardziej zmyślnych dodatków do Pierwszej Komunii Świętej. Wsród najpopularniejszych akcesorii dla dziewczynek znajdziemy szykowne dodatki do włosów jak i elementy ozdobne. Możemy wymienić m.in:

  • gałązki komunijne
  • wianki komunijne
  • koczki
  • przypinki i spinki
  • torebki
  • bolerka i płaszczyki

Gałązki komunijne i koczki, to nieodłączny element każdej dziewczynki ubierającej swoją pierwszą białą suknie. Gałązka lub koczek wpięty we włosy dodaje uroku i podkreśla wyjątkowość tego dnia.

Koczki komunijne przyozdobione kwiatami są lekkie i eleganckie. Pasują niemal do każdego typu sukienki. Świetnie współgrają z innymi dekoracjami jak spinki. Możemy tak dobrać koczek, aby pasował do torebki lub płaszcza.

Akcesoria i dodatki komunijne dla dziewczynek, koczki komunijne

fot. pixabay.com cc0 – katzenfee50

Ile kosztują akcesoria komunijne?

Koczki i gałązki, to wydatek rzędu 30 – 80 zł. Torebki, płaszcze, rękawiczki i bolerka to nieco większy koszt, ale i tu powinniśmy zamknąć się kwotą 100-150 zł. Całość dodatkowych akcesoriów do I Komunii dla dziewczynki nie powinna kosztować nas więcej niż 250 zł.

Gdzie kupić akcesoria do komunii?

Akcesoria do I Komunii Świętej możemy znaleźć w lokalnych sklepach z dewocjonaliami lub w wyspecjalizowanych sklepach internetowych. Coraz częściej też można je znaleźć w ofertach sklepów z ubraniami dla dzieci. Takie sklepy oferują towar dobrej jakości. Do ceny należy doliczyć jednak koszty związane z przesyłką. W ogólnym rozrachunku i tak jednak często zapłacimy mniej niż robiąc zakupy w sklepie stacjonarnym. Musimy też pamiętać, że na zamówienie będziemy musieli chwilę poczekać. Najczęściej od 2 do 5 dni roboczych. Z tego względu nie należy zakupów zostawiać na ostatnią chwilę, może się bowiem okazać że przesyłka nie dojdzie na I Komunię Świętą.

źródła:

https://feeglekids.pl/akcesoria-komunijne/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *